divný hluk, spotřeba

1973 - ....

Moderátoři: rauly, martin kacafirek, golfi4

Odpovědět
entees
Příspěvky: 1
Registrován: pát 30. pro 2011 16:11:19

divný hluk, spotřeba

Příspěvek od entees »

Ahoj, mám VW Passat B5 1.8 T, 110 KW, r. v.2001
minulý týden mi auto začlo vydávat hluk jakoby z podvozku, hluk se objeví jakmile šlápnu na plyn. Navíc mi auto občas netáhne, jenom hučí. Dále se mi zdá spotřeba velmi vysoká, průměrně 10,5 l/100 a to jezdím velice ekonomicky. Navíc mi svítí kontrolka motoru (nejsem si jistý ale vypadá to jako takový kohoutek). Je mi jasný, že bych měl navštívit servis, potřeboval bych jenom vědět co by s tím mohlo být. Díky za odpovědi.

Lukas:-)
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 03. lis 2011 22:17:10

divný hluk, spotřeba

Příspěvek od Lukas:-) »

Ahoj,
to může být cokoli, ale bez diagnostiky nezjistíš nic. Určitě bych tímhle začal.
Lukáš

martin kacafirek
Moderátor
Příspěvky: 178
Registrován: pon 16. led 2012 16:57:07

divný hluk, spotřeba

Příspěvek od martin kacafirek »

opravdu bez diag ani rána,opravdu to může být cokoliv...

rauly
Moderátor
Příspěvky: 99
Registrován: ned 25. bře 2012 17:35:41
Bydliště: kladno

divný hluk, spotřeba

Příspěvek od rauly »

regulace turba pokud auto obcas netahne...vaha vzduchu...cidlo nasavanyho vzduchu...divnej zvuk muze bejt treba silentblok motoru...dela to jen pri urcitych otackach? nebo po kazdy?
nejezdím rychle, jen čerpadlo davá moc nafty O:)

mcpivson
Příspěvky: 1
Registrován: úte 24. dub 2012 20:27:54

divný hluk, spotřeba

Příspěvek od mcpivson »

AHOJ. MAM STEJNY PROBLEM, VYSOKA SPOTREBA A VUBEC TO NEJEDE A KOLEM 2-2,2TIS.OTACEK SE AUTO ROZTRESE KDYZ PRIDAM PLYN. MAM 1.9 TDI 96KW 2001. NA DIAGNOSTICE NA NIC NEPRISEL,VYMENIL HADICI OD TURBA PRY TAM BYLA DIRA,SILENBLOK MOTORO,PALIV.FILTR A NA VYFUKU CAST NA ODPRUZENI VYFUKU NO A ZADNY VYSLEDEK VSE PRI STAREM STALO ME TO ASI 9000. ZAVADY CO PISETE MI RIKA KAZDY NAVIC JESTE ZE TO MUZOU ZAVINIT SPATNE VSTRIKY TAK NEVIM NECHCI VYMENIT PUL MOTORU.TEN PROBLEM MAM UZ NECELY ROK A CHTEL BYCH HO ZASE RESIT JESTLI MEL NEKDO STEJNY PROBLEM A VYRESIL HO TAK DEJTE VEDET DIK

martin kacafirek
Moderátor
Příspěvky: 178
Registrován: pon 16. led 2012 16:57:07

divný hluk, spotřeba

Příspěvek od martin kacafirek »

začal bych diagnostikou popřípadě testem akčních členu,a zkontrolovla všechny ty snímače

rauly
Moderátor
Příspěvky: 99
Registrován: ned 25. bře 2012 17:35:41
Bydliště: kladno

divný hluk, spotřeba

Příspěvek od rauly »

psal ze diagnostika nic nepise jestli neumis cist :lol: ve 2-2.2 turbo zacina tlacit...je mozny ze je problem nekde v potrubi ci dokonce v samotnym turbu...zkus ho vyndat a vycistit...
nejezdím rychle, jen čerpadlo davá moc nafty O:)

martin kacafirek
Moderátor
Příspěvky: 178
Registrován: pon 16. led 2012 16:57:07

divný hluk, spotřeba

Příspěvek od martin kacafirek »

já jsem odpovídal pro užívatele ENTEES,odpovídal jsem mu už jednou a to 16.ledna to si tady ještě nebyl,und wenn du lesen kannst,tak zjistíš že jsem nepsal uživateli MCPIVSON,rauly seš moderator taky by ses podle toho měl chovat a nenapadat neboli se posmívat ostatním uživatelům tohoto fora díky:)

rauly
Moderátor
Příspěvky: 99
Registrován: ned 25. bře 2012 17:35:41
Bydliště: kladno

divný hluk, spotřeba

Příspěvek od rauly »

tak si v tech prispevcich delej poradek...komu odpovidas...
nejezdím rychle, jen čerpadlo davá moc nafty O:)

martin kacafirek
Moderátor
Příspěvky: 178
Registrován: pon 16. led 2012 16:57:07

divný hluk, spotřeba

Příspěvek od martin kacafirek »

:lol: na žádném foru to nedělám taky tady taky ne

Odpovědět