relatko

1973 - ....

Moderátoři: rauly, martin kacafirek, golfi4

jimy
Příspěvky: 15
Registrován: ned 13. kvě 2012 17:57:56

relatko

Příspěvek od jimy »

ja nwm jak to napsat :-) to je takhle tezky :-) napisu to celi a podrobne :-) predni pravy dvere fungujou jak maji.zadni pravy dvere mi nejdou otevrit ale moturek na stahovani oken mi normalne namotava.a na leve strane nejdou stahovat okna vubec.vzdy kdys dam oknu povel stahovat v moturku vzdy jen jakoby cvakne,vzdy dys mu dam povel cvkne v nem. I kdyz moturek vyndam ze stahovacky jen v nem cvaka.Vubec se nechce pohnout. A ted nwm jak to napsat aby to bylo pochopitelny :-) takze na prave strane vzadu moturek stahuje kdys ho dam na leve zadni dvere tak taky jen cvaka. A dys to udelam na opak ze moturek z levich dveri dam na prave dvere tak funguje.Tim padem si myslim ze moturky jsou v poradku,ale nejak nevim po cem jit :-( :-)

martin kacafirek
Moderátor
Příspěvky: 178
Registrován: pon 16. led 2012 16:57:07

relatko

Příspěvek od martin kacafirek »

kabělaž,tepelná pojistka¨,spínač

jimy
Příspěvky: 15
Registrován: ned 13. kvě 2012 17:57:56

relatko

Příspěvek od jimy »

spinac je ok, nwm co a kde je ta tepelna pojiska ale spise si myslim ze kabelaz no :-(

martin kacafirek
Moderátor
Příspěvky: 178
Registrován: pon 16. led 2012 16:57:07

relatko

Příspěvek od martin kacafirek »

tak proměřit,prohlídnout,jestli není nikde skřípnutá,podívej se do konektrou co je mezi dveřma a karoserií do té pruchodky jestli tam není chyba to bude ok stačí jenom prohlídnout.

golfi4
Moderátor
Příspěvky: 152
Registrován: sob 28. dub 2012 14:25:02

relatko

Příspěvek od golfi4 »

hele chlape,tepelnou pojisku nemůžeš skřípnout to pust z hlavy je to součást motoru a je to v něm. ale já tuším že to bude ovládání to znamená tlačítka, nevím co máš za kočár ale zkus si od někoho půjčit ty lačítka vyměnit a vyzkoušet je to minutka práce a nejlevnější dedukce jëstli to je tlačítkama. dost často takhle rádi odcházejí no. pak to budeme řešit dál. jedno po druhém jo??
hlavně si nenech zamotat hlavu do nějakých kamarádu co ten tvůj kočár vyděly jen z rychlíku
Vyměním podsvícení budíků levně, za jakou koliv barvu i kombinace barev, záleží na přání

jimy
Příspěvky: 15
Registrován: ned 13. kvě 2012 17:57:56

relatko

Příspěvek od jimy »

mno mam passata b5 1.9tdi 66kw r.v.1997 pro ty tlacitka uz jsem byl ale bohuel porad to sami :-(

golfi4
Moderátor
Příspěvky: 152
Registrován: sob 28. dub 2012 14:25:02

relatko

Příspěvek od golfi4 »

no tak to nic moc. dobrá jsi tak trochu manuálně zručnej?? a máš měřák nějaký multimetr i třeba od větnamců za těch pár korun??? ten stačí není tak přesnej ale do dílny na takovéhle měření stačí. sondy strč do konektoru a dej po tlačítku povel a to samé udělej i nahoru změř napětí jaké tam máš pří otevírání i zavírání a pak při otevírání by se ti měla přehazozovat polarita napětí tak funguje dá se říct zpětnej chod
toho motorku
a popiš co jsi naměřil a zda-li se mění polarita- v levé staraně toho měřáku by je mělo ukázat mínus když pojedeš nahoru či dolů
Vyměním podsvícení budíků levně, za jakou koliv barvu i kombinace barev, záleží na přání

Odpovědět