motor.není výkon a chvěje se 96KW

1973 - ....

Moderátoři: rauly, martin kacafirek, golfi4

Odpovědět
driver
Příspěvky: 1
Registrován: stř 04. črc 2012 17:42:41

motor.není výkon a chvěje se 96KW

Příspěvek od driver »

prosím o radu.Passat 1.9 PD 96KW.Motor mě občas začal škubat.Nějaky ten týden poté přestal táhnout a zvuk motoru je něco jako od traktoru a chvěje se :( .Díky moc všem co mě odpovědí. ;)

martin kacafirek
Moderátor
Příspěvky: 178
Registrován: pon 16. led 2012 16:57:07

motor.není výkon a chvěje se 96KW

Příspěvek od martin kacafirek »

Turbo je to tdi ne?vstřikovače,vaha vzduchu,snímač tlaku v sac potrubí,dej to na dignostiku a pak se uvidí dál,ještě počkej co řekne golfi:)

golfi4
Moderátor
Příspěvky: 152
Registrován: sob 28. dub 2012 14:25:02

motor.není výkon a chvěje se 96KW

Příspěvek od golfi4 »

Proč jááá???????? mám snad na čele napsáno service man and diegnostick?? :lol:
:lol: Takže máš z PDčka ani TDičko ale SDIčko :cry: . to jde né co by za to jiní daly takhle rychle vyměnit motor. :lol: . Né dělám si srandu ale opravdu se to jeví jako psal Martin že turbína netáhne. Vem ten kočár a val někam na diagnostiku a tam ti řeknou víc. To může být ten ventilek tuším že má typ 95N to je ten co dává povel pro naklápění lopatek nebo váha vzduchu nebo prostě další věci. ale to že turbo přestane tlačit z ničeho nic tak to na to poukazuje co jsem napsal. a kdyby se zvohýbaly lopatky tím že jsi to torbo nedochladil jestli jsi lítal a hned chcípnul motor tak to je dost blbí ale to by zabouchalo. tohle se jeví jako ovládání turbíny to na turbo nevypadá turbo neodchází z ničeho nic tet hned je to dlouho dobé.
Vyměním podsvícení budíků levně, za jakou koliv barvu i kombinace barev, záleží na přání

martin kacafirek
Moderátor
Příspěvky: 178
Registrován: pon 16. led 2012 16:57:07

motor.není výkon a chvěje se 96KW

Příspěvek od martin kacafirek »

ne tak mas vetsi zkusenosti s turbem nez ja a je lepsi slyset 2 nazory nez jeden:-D

golfi4
Moderátor
Příspěvky: 152
Registrován: sob 28. dub 2012 14:25:02

motor.není výkon a chvěje se 96KW

Příspěvek od golfi4 »

palec nahoru :D
Vyměním podsvícení budíků levně, za jakou koliv barvu i kombinace barev, záleží na přání

martin kacafirek
Moderátor
Příspěvky: 178
Registrován: pon 16. led 2012 16:57:07

motor.není výkon a chvěje se 96KW

Příspěvek od martin kacafirek »

proc?

golfi4
Moderátor
Příspěvky: 152
Registrován: sob 28. dub 2012 14:25:02

motor.není výkon a chvěje se 96KW

Příspěvek od golfi4 »

Jen tak :D . někdo tě musí poplácat po ramenu :lol: ;)
Vyměním podsvícení budíků levně, za jakou koliv barvu i kombinace barev, záleží na přání

Uživatelský avatar
Paja TDI
Příspěvky: 1
Registrován: sob 15. pro 2012 16:52:26
Bydliště: Smržice

motor.není výkon a chvěje se 96KW

Příspěvek od Paja TDI »

Zkontroluj podtlakové hadičky , jestli není někdě prodřená
Volkswagen Passat B5.5 TDi 4Motion HIGHLINE powered by www.chipforum.cz
Volvo FH 460k Globetrotter + návěs Schwarzmüller

Lukas:-)
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 03. lis 2011 22:17:10

motor.není výkon a chvěje se 96KW

Příspěvek od Lukas:-) »

Osobně bych to viděl na vstřiky - typický težký chod a horší výkon. Stačí jeden ucpaný. (jakou tam dáváš naftu?)
Ale může to být i jinak - rozhodně doporučuju Diagnostiku.
Lukáš

golfi4
Moderátor
Příspěvky: 152
Registrován: sob 28. dub 2012 14:25:02

motor.není výkon a chvěje se 96KW

Příspěvek od golfi4 »

Psal že mu to občes škube tak vstřiky to nejsou ty když jsou kaput tak to jde pozvolke do kopru a né hned tet a pak zas to jede normálně,. já si myslím že to je ovládání turbíny. když slyší zvuky traktoru takovéto karl karly karly tak to kdlasyckej atmosférickej motor tao znamená co ??? není natlačení aby udělal fffíííííííííííííííí a 2 ffffíííííí a 3 fffííí...... :lol:
Vyměním podsvícení budíků levně, za jakou koliv barvu i kombinace barev, záleží na přání

Odpovědět