Problém s duální klimatizací

1973 - ....

Moderátoři: rauly, martin kacafirek, golfi4

maryi
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 26. črc 2012 19:20:14

Problém s duální klimatizací

Příspěvek od maryi »

Dneska mi prestala jit klimatizace u ridice. Ventilator funguje,ale fouka jen teply vzduch. U spolujezdce chladi normalne. Nevíte někdo co by to mohlo být??

golfi4
Moderátor
Příspěvky: 152
Registrován: sob 28. dub 2012 14:25:02

Problém s duální klimatizací

Příspěvek od golfi4 »

:x koukám že už jsi asi 50 člověk kterej se v přihlásí tedy založí učet přesně v ten den kdy jim něco nejde na kočáru, každej mu na to řekne diagnozu a on se tu už ani neukáže a neřekne ani bůů za to.Všiml jsi si toho kolik lidí tady se přihlásí jen kvůly tomu a pk se znovu ukáže jen když něco potřebuje????? Nemyslím to osobně na tebe třeba ty budeš světlá vyjímka ale myslím to tak že toto forum funguje na otázkách a odpovědích aby VW lidi nemusely platit v servisecha atd,vždyď VWlidi jsou něco jako rodina. Ale proč ti to píšu nechtěl bych aby jsi tak také dopadnul jako že se tu už neukážeš víš jako že ty můžeš mít také jiné znalosti nějaké specialní a nějakým zaměřením a to třeba tady nikdo nemá a ty by tu třeba tady bodly VW FORU víš??? A ohledně toho tvého auta já moc s klimou skuřenosti nemám ale selskýn rozumem když jse jedna strana tak funkční je klima jako taková, a to že nejde jedna strana tak bych typnul že tam bude nějakej třícestnej ventil a nebo každá strana bude mít jeden otvírací ventil tak to rozeber vem multinetr a začni měřit to co dělá jedna strana funkčí musí dělat druhá a tak vydedukuješ kde je problém. Fakt říkám v tomhle se navyznám moc jen tak okrajově. ((((((( :arrow: ))))))))A vidíš tet by třeba byla dobrá rada nějakého šikovného chladaře který ´by mohl zasáhnout a poradit ti :?: ;)
Vyměním podsvícení budíků levně, za jakou koliv barvu i kombinace barev, záleží na přání

maryi
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 26. črc 2012 19:20:14

Problém s duální klimatizací

Příspěvek od maryi »

nosuper,tak DIKY za studenou sprchu hned pro zacatek.....

Zatim jsem menila jen EGR ventil, tak to muzu poradit....a ted budu rozebirat klimu,jak to tak vypada:-)
Dik za radu....

maryi
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 26. črc 2012 19:20:14

Problém s duální klimatizací

Příspěvek od maryi »

A zbytecne se nestresuj....lidi se nezmeni....IDIOTI jsou a budou.... :lol:

golfi4
Moderátor
Příspěvky: 152
Registrován: sob 28. dub 2012 14:25:02

Problém s duální klimatizací

Příspěvek od golfi4 »

Jo možná jsem to trochu přetáhl, promiň jen jsem chtěl aby každy co tady je zegistrovaný tak aby z toho něco bylo víš???? jeden mu poradí a bylo by dobré aby zase na oplátku se snažil i když né hned ale i poté nebo ho někam nasměrovat víš??? Myslel jsem že jsi jeden z těch lidí co se dozvědí co potřebují a dál nic. víš??? :( :cry: :| :roll:
Vyměním podsvícení budíků levně, za jakou koliv barvu i kombinace barev, záleží na přání

maryi
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 26. črc 2012 19:20:14

Problém s duální klimatizací

Příspěvek od maryi »

Jasny,v pohodě:-)

mimochodem,klima umřela už úplně...nespíná kompresor...chjo...a zrovna takový vedra:-(((

golfi4
Moderátor
Příspěvky: 152
Registrován: sob 28. dub 2012 14:25:02

Problém s duální klimatizací

Příspěvek od golfi4 »

Je tu nějaký chladař který by s tímhle pohnul??? nechci říkat že třeb utekl plyn a pak nesepne to vím že je ochránění tak ale i s konpresorem něco může být ale nevím která varianta se ti bude zdát levnější když to uvidíš n dagnostice tak musíš pospoudit sama
Vyměním podsvícení budíků levně, za jakou koliv barvu i kombinace barev, záleží na přání

maryi
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 26. črc 2012 19:20:14

Problém s duální klimatizací

Příspěvek od maryi »

no, auto mám měsíc a na co šáhnu,to odejde:-(

ale co....nějak bylo,nějak bude:-0

zítra jdu na VAG,tak uvidíme....

golfi4
Moderátor
Příspěvky: 152
Registrován: sob 28. dub 2012 14:25:02

Problém s duální klimatizací

Příspěvek od golfi4 »

A jestli to ono nebude rukama :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :lol: :D
Vyměním podsvícení budíků levně, za jakou koliv barvu i kombinace barev, záleží na přání

maryi
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 26. črc 2012 19:20:14

Problém s duální klimatizací

Příspěvek od maryi »

Náhodou,ruce já mám šikovný:-)))

Potřebuje jen naplnit,holka jedna...počítač žádnou závadu neukázal :D

Odpovědět