vadné zámky

1973 - ....

Moderátoři: rauly, martin kacafirek, golfi4

jimy
Příspěvky: 15
Registrován: ned 13. kvě 2012 17:57:56

vadné zámky

Příspěvek od jimy »

na tech dverich mi nefunguje central na jinych dverich je sliset jak dvere zamknou odemknou ale tady na tech ne. Uz sem mel rozebrany i druhy dvere ale je tam v celku vydet kulovi.ja jen doufam ze nebudu muset razat dvere abych je vubec otevrel :-)

golfi4
Moderátor
Příspěvky: 152
Registrován: sob 28. dub 2012 14:25:02

vadné zámky

Příspěvek od golfi4 »

Ty jseš kluku jak z Prahy, ti říkám v těch dveřích co jsou v pořádku tak js eotevři rozkuchej a prsem jdi po táhle od kliky až po mechaniku zámku a západky, okoukej to jak to tam funguje a to samé udělej a druhé straně akorád že místo kliky to udělej rukou nebi kleštěma asi to půjde třošku ztuha. otevřeš dveře a pak buděš rešit vadné díly
:idea:
Vyměním podsvícení budíků levně, za jakou koliv barvu i kombinace barev, záleží na přání

jimy
Příspěvky: 15
Registrován: ned 13. kvě 2012 17:57:56

vadné zámky

Příspěvek od jimy »

kez by to tak slo druhe dvere sem rozdelal a dve hodiny skoumal jedny dvere a pak ty co nejdou otevrit a zadnej rozdil sem nenasel

golfi4
Moderátor
Příspěvky: 152
Registrován: sob 28. dub 2012 14:25:02

vadné zámky

Příspěvek od golfi4 »

to táhlo co ti jde do té západky musíš udělat stejnej tah tak jak to udělat na druhé straně akorád kleštěma. aby jsi jakošto vycvaknul západku. já nevím jak bych ti to měl lépe formulovat abych ti pomohl. odkud jsi???já mělník maslíš že to je daleko od tebe??
Vyměním podsvícení budíků levně, za jakou koliv barvu i kombinace barev, záleží na přání

jimy
Příspěvky: 15
Registrován: ned 13. kvě 2012 17:57:56

vadné zámky

Příspěvek od jimy »

mno ja sem z kolína coz je docela dalka :-)

golfi4
Moderátor
Příspěvky: 152
Registrován: sob 28. dub 2012 14:25:02

vadné zámky

Příspěvek od golfi4 »

šéfe asi budeš muset vyhledat nějaké šikovné ruce, a bohužel to zaplatit jemu na pivko. :(
Vyměním podsvícení budíků levně, za jakou koliv barvu i kombinace barev, záleží na přání

jimy
Příspěvky: 15
Registrován: ned 13. kvě 2012 17:57:56

vadné zámky

Příspěvek od jimy »

njn neda se nic delat :-(

Odpovědět