vadné zámky

1973 - ....

Moderátoři: rauly, martin kacafirek, golfi4

ElvisTDI
Příspěvky: 1
Registrován: ned 27. bře 2011 17:52:28

vadné zámky

Příspěvek od ElvisTDI »

Ahoj,mám Passata B5 rok 97 a mám hodně veliké problémy se zámkama dveří,zadní levé dveře nejdou už vůbec otevřít,prej vadnej zámek,daji se nějak zevnitř po sundání tapecu otevřít a nebo se to musí ten zámek rozlámat?Díky za každou radu :)

standa74
Příspěvky: 1
Registrován: úte 29. bře 2011 18:09:55

vadné zámky

Příspěvek od standa74 »

Ahoj. Je tam mikrospínač a bude nejspíš vadný. Někdy se umí auto samo zamknout. Musí se rozdělat komplet dveře.

jimy
Příspěvky: 15
Registrován: ned 13. kvě 2012 17:57:56

vadné zámky

Příspěvek od jimy »

Zdravim mam uplne stejny problem.nejdou mi otevrit prave zadni dvere rozdelal jsem komplet dvere zevnitr ale zaboha nemuzu prijit na to jak by se daly otevrit aniz bych ponicil central a zamek.Jestli nekdo vite budu moc vdecny za kazdou radu.Predem dekuji :-)

rauly
Moderátor
Příspěvky: 99
Registrován: ned 25. bře 2012 17:35:41
Bydliště: kladno

vadné zámky

Příspěvek od rauly »

klikou zevnitr taky nesli?
nejezdím rychle, jen čerpadlo davá moc nafty O:)

jimy
Příspěvky: 15
Registrován: ned 13. kvě 2012 17:57:56

vadné zámky

Příspěvek od jimy »

ne ne taky nejdou

rauly
Moderátor
Příspěvky: 99
Registrován: ned 25. bře 2012 17:35:41
Bydliště: kladno

vadné zámky

Příspěvek od rauly »

co tahla? nezkousel si je presadit? nejsou moc vytahany?
nejezdím rychle, jen čerpadlo davá moc nafty O:)

jimy
Příspěvky: 15
Registrován: ned 13. kvě 2012 17:57:56

vadné zámky

Příspěvek od jimy »

taky jsem uz koukal,ale tahla jsou v poho.

golfi4
Moderátor
Příspěvky: 152
Registrován: sob 28. dub 2012 14:25:02

vadné zámky

Příspěvek od golfi4 »

a když vyndáš sedačku aby jsi se lépe dostal na tepec aby jsi ho sundal a pak rukou zatáhnul za táhlo co otevírá klíček dveře?? :idea:
Vyměním podsvícení budíků levně, za jakou koliv barvu i kombinace barev, záleží na přání

jimy
Příspěvky: 15
Registrován: ned 13. kvě 2012 17:57:56

vadné zámky

Příspěvek od jimy »

tapec i ten plech mam sundanej i sedacku mel sem to komplet rozebrany a pride mi prave ze mi neotvira central morad je zamek zamceny a nwm jak ho odemknout

golfi4
Moderátor
Příspěvky: 152
Registrován: sob 28. dub 2012 14:25:02

vadné zámky

Příspěvek od golfi4 »

no tak vypadlo táho né??, když už to máš rozebraný tak už to je radost jen si k tomu tam lehni a okoukej jak to tam finguje a ce se má a nemá pohybovat když zamykáš odemikás bud růčo nebo dálkáčem. nebo si rozeber druké dveře ať to vidíš tak to má pracovat a co je špatně je to to samé jen zrcadlově. co víc ti ktomu říct. uvař si kávu cigárko a pomalu a v klidu u tohodle protože tam jsou ty táhla v plastových kolínkách a už jsou zkřehlí stářím a rádo to praská, todle mě je to celej problém ten úpom táhla prasknul asi. dej vědět jak to ropadlo mistře a popřípadě jak jsi to dal dohromady ať jsme chy
třejší
Vyměním podsvícení budíků levně, za jakou koliv barvu i kombinace barev, záleží na přání

Odpovědět