Demontáž olejové vany Passat B5 Tdi

1973 - ....

Moderátoři: rauly, martin kacafirek, golfi4

Odpovědět
mila 22
Příspěvky: 1
Registrován: stř 13. dub 2011 18:54:54

Demontáž olejové vany Passat B5 Tdi

Příspěvek od mila 22 »

Zdravím všechny příznivce VW,koupil jsem pašíka tdi a kolem olejové vany dost prosakuje olej,dal jsem se tedy do demontáže,že ji přetěsním,ale oha,zaprvé dost obtížná demontáž jakéhosi propojení motoru a převodovky(takové vidle,které stejně nešly vydat po povolení všech šroubů)a poté jsem zjistil,že nejspíše nejdou povolit dva šrouby olejové vany,které jsou nejblíže k převodovce,protože z 1/3 už zasahují do převodovky a ať jsem se snažil sebevíc,nasadit na ně šikmo imbus nejde.Lze tedy sundat olejouvou vanu,bez sundání převodovky?A ještě při rozvodech,co je třeba ze předku demontovat?Díky za rady :)

vetrak
Příspěvky: 4
Registrován: pon 07. lis 2011 12:34:40

Demontáž olejové vany Passat B5 Tdi

Příspěvek od vetrak »

ja sem to delal tak ze sem si povolil ty dva silentbloky na motoru u predniho silentbloku motoru vyndat celej ten plechovej blbinec a motor sem prizvedl kockou potom sem vyndal tu podkovu u prevodovky na povoleni tech dvou sroubku o kterejch mluvis musis tocit setrvakem tak dlouho dokud se ti tam neobjevi takovej vybrousenej kus kudy nasadis normalne 10 orech na nastavci s racnou a krasne dou povolit.kdyz neprizvednes motor vanu stejne nesundas kuli sacimu kosi i s prizvednutym motorem to byl docela jezek v kleci.

Odpovědět