Golf II

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi ojetého vozu této značky

Moderátoři: rauly, golfi4

Odpovědět
martinikus
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 11. srp 2016 10:45:30

Golf II

Příspěvek od martinikus »

Ahoj, doufám, že nezakládám zbytečné téma, ale o koupi dvojkového Golfu tady téma nevidím. Kdyžtak mě přesunete jinam, kam by to mělo patřit, já na nic lepšího nepřišel.

Na co dát pozor a o co se zajímat při případné koupi dvojkového Golfu? Bylo by mi asi jedno, jestli třídvéřová nebo pětidvéřová verze, ani na motorizaci by mi moc nezáleželo, radši bych samozřejmě nějakou z vzácnějších verzí - GTi nebo GTD, ale není absolutně podmínkou, pokud by výběr byl malý. O malinko víc se mi asi líbí verze před modernizací. A samozřejmě bych nejradši co nejvíc muziky za co nejmíň peněz :))

Kde se skrývají zrady, na co dát pozor, jaké jsou u tohoto modelu speciality. Koukal jsem, že s korozí jsou na tom nabízené exempláře docela dobře, většinou to vypadá spíš na orezlinky a odprýsknutý lak, než na nějaké díry skrz prahy apod. Mrknul jsem na jeden levný kousek zespoda a jak podlaha, tak třeba i brzdové trubky a výfuk vypadaly suprově. Koukal bych na kusy v originálním stavu, pokud možno s původním lakem, motorem, převodovkou, nezhuntovaný interiér, mechanicky v pořádku.

Odpovědět