Dvěře, zámky a okna

1973 - ....

Moderátoři: rauly, martin kacafirek, golfi4

martin kacafirek
Moderátor
Příspěvky: 178
Registrován: pon 16. led 2012 16:57:07

Dvěře, zámky a okna

Příspěvek od martin kacafirek »

tak každé dveře mají svojí řj jednotku v niž je motor stahování oken,takže začít s diagnostikou.....potom v ní vyzkoušet ty tlačítka v bloku naměř hodnot,potom vyndat ten motor možná i stahovačku vyloučit mech chybu nebo to může být třeba jen zatuhlé atd...takže promazat,potom zkust sehnat jiný funkční moot na tu stahovačku(vrakeč nebo znýmý lidi,nebo autoí kelly) a zkoušet...

kuba54
Příspěvky: 2
Registrován: stř 25. kvě 2016 16:38:23

Dvěře, zámky a okna

Příspěvek od kuba54 »

ahojte,mam problem.mam golfa 4 1,9tdi 3dveř.když odemknu odemknou se dveře i kufr.ale když chytnu za kliku kufru jde z lehka a neotevře kufr.když strčím klíč do zamku u kufrových dveří nejde mi sním hnout ani na jednu stranu.ani po promazaní.moje otazka zní.co musím koupit nebo vyměnit aby mi šel otevřít kufr klikou? děkuji

janda101@gmail.com
Příspěvky: 1
Registrován: stř 20. zář 2023 13:53:38

Re: Dvěře, zámky a okna

Příspěvek od janda101@gmail.com »

Dobrý den
Borci jdu k vám s prosbou a zároveň pro pomoc
Mám Vw Caddy 2012 nedávno mi přestal fungovat DO tak sem automaticky vyměnil baterie v jednom či druhem a zjistil sem ze je to to samé tak sem sáhl po diagnostice a ta mi samozřejmě pokusu sparovani píše “špatné programování klíčů” v paměti závad není ani jedna chyba. Jediný poznatek co mám tak když zamcu mechanicky auto tak se komplet zamce ale když přijdu k autu asi po minutě a chci mechanicky odemcit tak odemknou jen dveře řidiče, musím dat klíč do zapalování otočit a zmacknou odemčení zevnitř abych odemcel zbytek. Muže to mít spojitost? Kabeláž sem již kontroloval a na nic sem nepřišel děkuji předem za každou radu

Odpovědět