VTIPY

Zábava, sranda a pokec

Moderátor: rauly

Odpovědět
admin
Administrátor
Příspěvky: 100
Registrován: pát 05. lis 2010 15:20:39
Kontaktovat uživatele:

VTIPY

Příspěvek od admin »

pečené fazole

Jednoho dne jsem potkala sladkého gentlemana a zamilovala se do něj.
Když se stalo zřejmým, že se vememe, učinila jsem nejvyšší oběť a vzdala se svých oblíbených fazolí.

O několik měsíců později, o mých narozeninách, se mi cestou domů z práce pokazilo auto. Protože jsme žili na venkově, zavolala jsem manželovi, že přijdu domů pozdě, protože musím jít pěšky. Cestou jsem míjela malou restauraci a vůni pečených fazolí vycházející z jejich kuchyně jsem nedokázala odolat.
Abych se dostala domů, musela jsem ujít několik mil a tak jsem si řekla, že než přijdu domů všechny škodlivé následky těch fazolí vyprchají.
Vešla jsem do restaurace a než by řekl švec, spořádala jsem tři velké porce pečených fazolí. Celou cestu domů jsem se pak snažila vypustit všechen plyn, který můj zažívací systém produkoval.
Když jsem dorazila domů, manžel se zdál velmi nadšený že mě vidí a s potěšením mi oznámil:
Miláčku, pro dnešní večeři pro tebe mám velké překvapení." Zavázal mi pak oči a zavedl mě k mé židli u stolu. Sedla jsem si a právě v okamžiku kdy chtěI rozvázat šátek na mých očích, zazvonil telefon.
Musela jsem mu slíbit že se šátku na očích nedotknu dokud se nevrátí a pak šel zvednout telefon. Pečené fazole které jsem zkonzumovala na mě stále ještě měly vliv a tlak se stával neúnosným. Můj muž byl ve druhé místnosti a já jsem využila příležitosti, přesunula váhu na jednu půlku a upšoukla si. Bylo to nejen hlasité, ale zapáchalo to jako vlečka hnoje, která přejela Skunka před papírnou. Vzala jsem ze svého klína ubrousek a mávala jím rázně ve vzduchu.
Pak jsem přesunula váhu na druhou půlku a vypustila tři další salvy. Zápach byl horší než když se vaří zelí. Pečlivě jsem naslouchala vzdálené konverzaci ve druhé místnosti a pokračovala v uvolňování tlaku ve svém zažívacím systému po dalších několik minut.
Požitek byl nepopsatelný. Když slova na rozloučenou z vedlejší místnosti signalizovala konec mé svobody, ještě párkrát jsem zamávala ve vzduchu ubrouskem, vrátila jej na klín a složila na něj ruce.
Cítila jsem se uvolněně a byla jsem se sebou velmi spokojená.
Má tvář musela být alegorií na nevinnost, když se manžel vrátil a omlouval se, že telefonoval tak dlouho. Zeptal se jestli jsem se dívala pod šátkem a já jsem jej ujistila že ne.
V tom okamžiku sundal z mých očí šátek a dvanáct hostů jednohlasně proneslo: "Happy Birthday!"

Omdlela jsem!

golfi4
Moderátor
Příspěvky: 152
Registrován: sob 28. dub 2012 14:25:02

VTIPY

Příspěvek od golfi4 »

Vyměním ojetého pionýra za nevojetou ženu :lol: 8-)
Vyměním podsvícení budíků levně, za jakou koliv barvu i kombinace barev, záleží na přání

golfi4
Moderátor
Příspěvky: 152
Registrován: sob 28. dub 2012 14:25:02

VTIPY

Příspěvek od golfi4 »

V posilovně jsem se zeptal trenéra, jaký stroj mám použít, abych zapůsobil co nejvíce na ženy. Vyvedl mě ven a ukázal na bankomat
Vyměním podsvícení budíků levně, za jakou koliv barvu i kombinace barev, záleží na přání

kecura marek
Příspěvky: 1
Registrován: pát 05. dub 2013 11:15:19

VTIPY

Příspěvek od kecura marek »

V květinářství.
On: Poraďte mi jaké květiny mám
koupit své dívce
Prodavačka: Pokud ji chcete hladit,
tak růže, pokud ji chcete líbat, tak
narcisy.
On (zamyšleně): Hmm, tak mi
dejte kaktus...

maria1019
Příspěvky: 1
Registrován: sob 20. dub 2013 6:22:55

VTIPY

Příspěvek od maria1019 »

[url=www.umeedeinsaf.com] umeedeinsaf :: Latest Urdu News, Urdu News, Urdu News Paper, Pakistan Urdu News, Pakistan News, Pakistani News Papers, urdu epaper, epaper pakistan[/url]

josefnovak83
Příspěvky: 2
Registrován: stř 14. srp 2013 23:22:24

VTIPY

Příspěvek od josefnovak83 »

Dva chlapi se baví o tom, co dostali k Vánocům.„Vidíš tam to modrý BMW?“ „No, je moc pěkný.“ „Tak přesně v takový barvě jsem dostal tepláky…“
Nezapomeňte, že od roku 2015 se mění způsob přepisu auta viz. www.1prehled.cz/prepis-auta-na-noveho-majitele Při nákupu nového auta preferuji vozy od soukromníků http://www.1prehled.cz/auta-na-prodej-soukroma-inzerce/

Lu2
Příspěvky: 3
Registrován: pát 13. kvě 2016 15:02:55

VTIPY

Příspěvek od Lu2 »

Tahle sekce by se mohla zase rozjet, co říkáte? ;)

Přijde pán k chlapečkovi a ptá se ho:
"Nevíš, kde tady bydlí pan Novák?"
"Vím, pojďte, já vám to ukážu."
Když vyjdou společně až do dvacátého patra, chlapeček ukáže na dveře a povídá:
"No, tak tady bydlí ten pan Novák, ale jestli s ním chcete mluvit, tak sedí na lavičce před domem."

Odpovědět