vymazní paměti

1979 - ....

Moderátoři: rauly, martin kacafirek, golfi4

Odpovědět
koolabs
Příspěvky: 4
Registrován: úte 05. čer 2012 19:17:43

vymazní paměti

Příspěvek od koolabs »

přátelé prosím pěkně, nemáte návod na vymazání paměti na caddy 1,9 2005. Před rokem se mi to nejěka povedlo, ale letos po hlášení servisních prací se marně snažím jak to z displeje vyrušit. Pamatuji, že jsem měl zmáčknout reset u tachografu, ale kdy a na jak dlouho,,, prosím prosím

golfi4
Moderátor
Příspěvky: 152
Registrován: sob 28. dub 2012 14:25:02

vymazní paměti

Příspěvek od golfi4 »

Šéfe je to takové nou hauuu ale od toho tu jsme
Vypni zapalování
Stiskni tlačítko resetu a drž je stisknuté (1)
Zapni zapalování
Uvolni tlačítko (1)
Na displeji se zobrazí "SERVICE"
Otočením tlačítka "2" doprava resetuj ukazatel
Systém je resetován

A jakou další věc máš na duši?????
Vyměním podsvícení budíků levně, za jakou koliv barvu i kombinace barev, záleží na přání

koolabs
Příspěvky: 4
Registrován: úte 05. čer 2012 19:17:43

vymazní paměti a špatné startování za tepla

Příspěvek od koolabs »

perfektní, vono to funguje,, díky moc...
No ještě jeden problém bych měl, špatné startování za tepla. Byl jsem ve dvou autorizovaných servisech, v jednom měnili čidlo teploty a přenastavovali data v pc, ve druhém jako příčinu diagnostikovali těsnění pod vstřiky a přetěsnily. Vše ca za 10 000 a závada zůstává. Psal jsem na ww info, kde mi doporučili obrátit se na autorizovaný servis :oops: ,,
Laicky od kámoše, že někdo vykoumal relátko, které při startu vyřadí z činnosti čidlo a pak startuje dobře... Takže jestli někdo ví, budu moc rád. dík

golfi4
Moderátor
Příspěvky: 152
Registrován: sob 28. dub 2012 14:25:02

vymazní paměti

Příspěvek od golfi4 »

no dobře a jak potom buděš v zimně a nebo v chlaném počasí startovat. tohle si myslím že je hloupost. Hele řeknu ti šéfe že třeba u 3 golfa když nafta nechtěla v létě dobře starovat tak se dalo čidlo teploty jiné a to z benzínu. jsou dvě čidla oticky jsou stejné akorád na sobě mají plastový kroužek s jinéým barvama žlutá a černá a to se dávalo na ty motory. ono když se tam dalo to benziniové tak to potom dále hžavilo a oprava byla hned a bylo vyděláno. Ale tady u caddyny nevím hele zkusím se na to podívat až pojedu do skladu. ale nevím kdy to bude a hlavně když si vzpomenu., neboj budu na tebe myslet
Vyměním podsvícení budíků levně, za jakou koliv barvu i kombinace barev, záleží na přání

golfi4
Moderátor
Příspěvky: 152
Registrován: sob 28. dub 2012 14:25:02

vymazní paměti

Příspěvek od golfi4 »

jo co to je za motor?? napsal jsi 1.9 ale to je širokej pojem. asi to bude PD a kolik to má KW ???
Vyměním podsvícení budíků levně, za jakou koliv barvu i kombinace barev, záleží na přání

koolabs
Příspěvky: 4
Registrován: úte 05. čer 2012 19:17:43

vymazní paměti

Příspěvek od koolabs »

ahoj, tak to je další informace,, mám 2005 - 1,9- 77kw- v této edici jiné auto není.
děkuju moc za info. Ještě je otázka, které čidlo, protože tam jsou 3

Odpovědět