svítící kontrolka chyby světel

1979 - ....

Moderátoři: rauly, martin kacafirek, golfi4

Odpovědět
koolabs
Příspěvky: 4
Registrován: úte 05. čer 2012 19:17:43

svítící kontrolka chyby světel

Příspěvek od koolabs »

Přátelé, náhodou jak vypátrat kde signalizuje PC závadu na světlech. Už asi 3 se mi tato kontrolka rozvítila když odešla některá žárovka , v pohodě, vyměnil, přestala svítit.. Ale ted se mi rozsvítila, všechny žárovky jsou oukej... nebo má snad tato kontrolka signalizovat další věci? Je to kontrolka ve tvaru svítící žárovky s vykřičníkem uvnitř. dík

golfi4
Moderátor
Příspěvky: 152
Registrován: sob 28. dub 2012 14:25:02

svítící kontrolka chyby světel

Příspěvek od golfi4 »

tuším že máš vaden brzdovej spínač, je nad pedálem a tem ti rozsvicí brzdové světla na ty to taky reaguje. a nebo jsi ještě zapoměl zkontrolovat brzdové světla????? :idea: :D
Vyměním podsvícení budíků levně, za jakou koliv barvu i kombinace barev, záleží na přání

martin kacafirek
Moderátor
Příspěvky: 178
Registrován: pon 16. led 2012 16:57:07

svítící kontrolka chyby světel

Příspěvek od martin kacafirek »

jo to vypadá jak říká golfi na to brzd světlo,já teda osobně s tím nemam zkušenosti,ale nejdřív zkontroluj tu brzdu a pak uvidíš,možná se to bude muset smazat přes diagnostiku,ale tomu dávám tak 5% to je spíš u audi,že se to maže přes diag,ale zkontroluj i vnitřní osvětlení,žárovky co jsou uvnitř auta,třeba kastlík vzadu v kufru lapičky atd...

golfi4
Moderátor
Příspěvky: 152
Registrován: sob 28. dub 2012 14:25:02

svítící kontrolka chyby světel

Příspěvek od golfi4 »

=martim kafaciek nechci tě naštvat nebo tak něco ale na iteriér vozu se to nevztahuje, to není provozu ohrožující víš?? ale fakt nechci aby to znělo jako konflikt nebo tak něco :-D
Vyměním podsvícení budíků levně, za jakou koliv barvu i kombinace barev, záleží na přání

martin kacafirek
Moderátor
Příspěvky: 178
Registrován: pon 16. led 2012 16:57:07

svítící kontrolka chyby světel

Příspěvek od martin kacafirek »

ne tak jasně v poho nebudu to mazat jako rauly :lol: :mrgreen: to už snad máme za sebou.

golfi4
Moderátor
Příspěvky: 152
Registrován: sob 28. dub 2012 14:25:02

svítící kontrolka chyby světel

Příspěvek od golfi4 »

jj :lol:
Vyměním podsvícení budíků levně, za jakou koliv barvu i kombinace barev, záleží na přání

Odpovědět