Autodíly na VW

Sem pište vše co prodáváte. Automaticky se mažou příspěvky starší víc než 60 dní !!!

Moderátoři: rauly, Wíťa

Pravidla fóra
Pokud zde chcete mit firemní inzerát je nutné na úvodní stranu vašich stránek umístit odkaz na náš web, jinak bude inzerát smazán.

Kód: Vybrat vše

<a href='http://www.volkswagen-forum.cz' title='Volkswagen, VW, Forum, Club'>Volkswagen Forum</a>
Odpovědět
Voton.cz autodíly
Příspěvky: 4
Registrován: pon 20. črc 2020 19:42:18

Autodíly na VW

Příspěvek od Voton.cz autodíly »

To je hrůza, už zas někdo, kdo se chce cpát na fórum, co? :roll: :twisted: Nemusíte to číst, prostě to zavřete a máte to.
Pokud nejsi absolutní neznaboh, tak si semtam na autě něco uděláš i sám a jasně, každý máme svého autodílaře, ke kterému se většinou obracíme. Tak proč měnit, když to zatím jakž takž funguje. Teď bychom mohli tady psát, jak jsme "nejlepší partner" s "nejlepšími cenami" a přitom "s nejkvalitnějšími díly". A víš ty co - prdíme na to. :idea: :lol:

Pokud jsi totiž doteď byl plně spokojený s tím, jak tvůj e-shop s díly funguje, nemáš důvod zkoušet nic jiného, viď? Proč taky. Pokud je cena za dopravu minimální, možnost osobního odběru v místě bydliště, pokud tě nikdo netahá za nos a nenabízí slevu na předražené zboží (které kamarádům dá pod pultem za zlomek ceny co tobě), pokud díly přijdou obratem nebo pokud "skladem" znamená skutečně "dojdu dozadu a vezmu zboží do ruky", pak je svět v pořádku.

Pokud chceš zkusit něco jiného (a fakt jsi dočetl až sem), zkus mrknout na autodíly sem - OE díly pro Volkswageny i náhrady v jednom e-shopu.

Odpovědět