Potřebuji radu ohledně Passat B5 2,5TDI 4Motion

1973 - ....

Moderátoři: rauly, martin kacafirek, golfi4

Odpovědět
pavlik175
Příspěvky: 1
Registrován: pát 05. črc 2013 14:16:34

Potřebuji radu ohledně Passat B5 2,5TDI 4Motion

Příspěvek od pavlik175 »

Ahoj, má někdo nějaké zkušenosti z nejčastějšími závadami na tomto pasatu? Mám velký problém, teče mi někde z motoru olej a to jen po zahřátí motoru a do toho se občas oběví i chladící kapalina, zajímá mě jestli to může být jen těsnění, nebo jestli se stává i něco horšího, třeba prasklina :-( nemám kde to zvednout, takže diagnostika závady je pro mě nemožná a prachy na to abych to dal do servisu nemám :-(

admin
Administrátor
Příspěvky: 108
Registrován: pát 05. lis 2010 15:20:39
Kontaktovat uživatele:

Potřebuji radu ohledně Passat B5 2,5TDI 4Motion

Příspěvek od admin »

Oleje může téct turbem skrz hadice k intercooleru.

Pokud je to ale mix a je vidět, že se to mixuje i pod olejovým víčkem tak to může být fouklé těsnění pod hlavou. V horším případě prasklina v hlavě. U těchto motorů celkem běžná závada.
https://SecretPrivat.com - [url=https://SecretPrivat.com/girl/natsumi-17.html]Natsumi[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/ivanka-peach-vip-87.html]Ivanka Peach VIP[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/clara-blanc-95.html]Clara Blanc[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/mimi-45.html]Mimi[/url] [url=https://SecretPrivat.com/girl/baby-riley-56.html]Baby Riley[/url] - No Verify - Anonymous Casual Dating - [url=https://SecretPrivat.com] What Dating Chat App Is Best [/url]

Odpovědět