Ekologické elektrické SUV ID4

Tiskové zprávy a novinky Volkswagen
Odpovědět
admin
Administrátor
Příspěvky: 99
Registrován: pát 05. lis 2010 15:20:39
Kontaktovat uživatele:

Ekologické elektrické SUV ID4

Příspěvek od admin »

Při zdařilé manipulaci se statistikou dostaneme informaci, že SUV mají všechna nej. Bohužel a bohudík tomu tak skutečně není. Do kategorie SUV se totiž zahrnuje všechno co je o 2cm vyšší než standardní model. Zpravidla se jedná o mikroauta, která dostala vyšší pera a oplastování. Rázem je z takového městského skokana ( přesněji crossoveru ) plnohodnotný třítunový offroadový šestiválec - SUV.

Stejnou logikou se přistupuje k elektromobilitě. Tesla, průkopník elektromobility, vyrábí 2,5 tunové ekologické vozy velikosti Audi A8 zejména pro vožení jednoho nebo dvou lidí. Volkswagen se chytil myšlenky čistého světa a připravuje svoji čistou vizi SUV a to je ID4. Prozatím se objevují samé klady a zakrytá obrovská auta na kterých můžeme obdivovat akorát alu kola. Elektromobil byl vždy o tom co je uvnitř, takže je hezké ukázat vizi vize, ale Volkswagene my čekáme na to co bude uvnitř.

VW ID.4 je modelovým východiskem z konceptu ID. Crozz. Toto SUV bude se nabízet ve dvou karosářských variantách. Můžeme se těšit na ekologické SUV nebo kupéčko SUV. Jedná se tedy vyloženě o praktické kusy zejména ve verzi kupé se svažující se zádí. Nezbývá nic jiného než se těšit na auto z nejprodávanější kategorie SUV.
vw-id-4.jpg
vw-id-4.jpg (107.59 KiB) Zobrazeno 5958 x

Odpovědět