Podávací čerpadlo

1995 - ....

Moderátoři: rauly, golfi4

Odpovědět
Milda
Příspěvky: 1
Registrován: sob 29. pro 2012 19:58:21

Podávací čerpadlo

Příspěvek od Milda »

Zdravím, všechny a prosím o radu. Sharan určitě má podávací čerpadlo v nádrži, že ano? Bohužel se obávám, že nefunguje. Jak to zjistím? Lze se k němu nějak dostat? Doufám, že nemusí ven z auta palivová nádrž. Problém je, že auto po delším stání nechce chytat. Svíčky, filtry nové, relé žhavení v pořádku. Diagnostika bez závad. U Xantie 2.0HDI je po zapnutí klíčku slyšet podávací čerpadlo jak natlakuje celou palivovou soustavu.

golfi4
Moderátor
Příspěvky: 152
Registrován: sob 28. dub 2012 14:25:02

Podávací čerpadlo

Příspěvek od golfi4 »

Hmm takovej překladatelský oříšek :lol: . Hele nevím jestli u HDi podávací čerpadlo ale když říkáš ře je to po delší době že to nechytá tak se mi to jeví jako když ti zapadá nafta. Podíje se na všechny spoje hdic co jsou od nádrže hlavně přívodní hadice. Jeví se mi to tak jako že tam je netěsnoast a po dlohé době so to natáhne vzduch protože nafta se snaží v hadičce samospádem vtádt zpět do nádrže :idea:
Vyměním podsvícení budíků levně, za jakou koliv barvu i kombinace barev, záleží na přání

martin kacafirek
Moderátor
Příspěvky: 178
Registrován: pon 16. led 2012 16:57:07

Podávací čerpadlo

Příspěvek od martin kacafirek »

kdyby ti čerpadlo nefungovalo vůbec tak nenastartuješ...zkus vyndat zadní sedáky jestli tam nebude otvor na to čerpadlo(ale nevím to jistě jestli to takhle saharan má!!!!!!!zapni klíček 15 a přilož ucho nebo ruku musíš slyšet vrnění tad....ale asi nejdřív zkontroluj ty netěsnosti jak říká golfi...

Odpovědět